info@eslemcikolata.com (0264) 241 42 41

HAKKIMIZDA

2016 yılında Sakarya’da kurulan ESLEM ÇİKOLATA 2.000 m2 kapalı alan tesislerinde, özenle seçilmiş hammaddelerden, tamamen hijyenik koşullarda, ileri bir teknoloji kullanarak TSE standartlarında üretim yapmaya başlamıştır. Dünya çocuklarının ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre ürünlerini belirleyen Eslem Çikolata; JOY-O markasını oluşturmuştur. Kurucularının bu sektörde elde ettiği deneyim ve birikimlerini, istekli ve uzman bir kadroyla birleştirerek, dünya çocuklarına yönelik yenilikçi ürünler seçerek, gelişmiş ar-ge ve Pazar tecrübesini birleştirerek ürünlerini tespit ediyor. Eslem Çikolata kısa sürede kendi alanında ürün portföyünü geliştirerek günlük 10 ton üretim kapasitesiyle, 6 kıtada yaklaşık 30 ülkeye ihracat yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

İleri teknolojileri kullanarak ve kaliteyi mükemmeliyetle birleştirerek yüksek standartlarla, dünya çapında önde gelen Türk-malı tadı olmak için heyecan , coşku ve inançla ilerlemek.

MİSYONUMUZ

Eslem Çikolata olarak çikolata sektöründe ; çalışanlarımıza, tüketicilerimize ve bütün insanlara, çevreye duyarlı bir anlayış içinde ülke ekonomisine katkı sağlayarak firmamızı uluslar arası pazarda bilinir bir marka haline getirmektir.